picturepicturepicture

Hakkımızda

Desa Damla Etiket Sanayii Hakkında

picture

Desa Damla Etiket, sektörün önde gelen firmalarından biridir. Damla etiket ve damla etiket makine teknolojisinde üretim yapan firmamız, ergonomik, şık görünümlü yüksek kaliteli ürünleri damla etiket olarak tasarlamaktayız.

Sektörde son kullanıcıların geri bildirimleri doğrultusunda tasarım ve ürünlerimizde revizeler yapmaya her zaman hazırız. Yenilikçi ve katma değerli çözümlerine sürekli yeni yatırım yaparak, Damla etiket ve Damla etiket makinelerinin üretimini de yapan firmamız, ürettiği yeni makineler sayesinde en az kayıpla en yüksek verimliliği yakalamaktadır.

Yüksek kaliteli ürünlerimizden duyduğumuz gurur ve sürekli yenilenme arzumuz başarımız için vazgeçilmez gerekliliklerdir. Müşterilerimizin taleplerine ve özel isteklerine her zaman öncelik vermekteyiz.

Yenilenen ve değişen ürün geliştirme gücümüz, sıkı kalite kontrolüne firmamız köklü kurumsal prensiplerine bağlı kalarak, maksimum seviye müşteri memnuniyetini başarmaktadır.

Damla Etiket Nedir?

Normal baskılı etiketlerin baskıları zamanla tahriş olur, silinir veya kaybolur. Damla etiket, bu baskılı yüzey üzerine uygulanarak baskınızı bir ömür boyu dış etkenlere karşı korur.Şeffaf camsı görüntüsüyle etiketinizi daha canlı, daha estetik ve uzun ömürlü olur, dış etkenlerden daha fazla korunur.

 

Neler Yapıyoruz?

Otomotiv Sektöründe Damla Etiket
Bilgisayar Sektöründe Damla Etiket
Elektronik Sektöründe Damla Etiket
Ev Araç - Gereçleri Sektöründe Damla Etiket
Mobilya Ürünlerinde Damla Etiket
Promosyon Sektöründe Damla Etiket

 

Çalışma Şeklimiz

Tasarımı onaylayıp ödemesini yaptığınızda etiketiniz imalata alınacak ve söz verdiğimiz zamanda size teslim edilmesi için anlaşmalı kargo yada sizin istediğiniz kargoya teslim edilecektir.